Чорнозем (Торф - Грунт)

098-349-33-16
050-644-54-08

      Кyпити родючий Чорнозем (Івано-Франківськ)-  грунт, луговий, верхній шар, без домішок торфу і глини.

Компанія  "Буд-Сервіс" спеціалізується на продажі чорнозему, у нас можна замовити  з доставкою в Івано-Франківськ та по всій області.

Ми пропонуємо тільки добірний  чистий, без корінців і коренів. грунт з високим вмістом поживних речовин.

Наша компанія вже багато років займає міцні позиції на ринку продажів: піску щебеню відсіву,та інших сипучих. Серед інших будівельних матеріалів ми надаємо послуги екскаватора вивезення сміття. перевагою з нашою компанією є якість.

Ми успішно працюємо на будівельному ринку понад 10 РОКІВ. Ми маємо різну сучасну техніку.

Ціна залежить від обсягу і місця доставки, тому розраховується індивідуально.

 Гірські породи, грунту, техногенні освіти, які становлять багатокомпонентну і різноманітну геологічну систему і є об'єктом інженерно - господарської діяльності людини. Грунти використовують в якості підстав будівель і різних інженерних споруд, матеріалу для споруд (доріг, насипів, гребель), середовища для розміщення підземних споруд (тунелів, трубопроводів, сховищ) і ін.

 Використовується при благоустрою території, на клумби, на город / сад, під газони. Україна - займає перше місце за кількістю чорнoзему,  - це родюча земля на якій росте безліч культур.

Картинки по запросу чорнозем

У нашій багатій на Чорнозем країні на землі приймається і росте все, і овочі і фрукти, який підходить для вирощування сільскогосподарських культур, ми більше орієнтуємося на приватного споживача, повірте ми знаємо що подобається клієнтам.

Коли ви зближуєтесь з питанням де купити ?

У більшістю людей виникають питання щодо якості, і це нормально, адже ми хочемо бачити у себе на ділянці якісний Чорнозем. Купуючи, не варто старатися дуже економити, так як якість безпосередньо залежить від ціни

Наші менеджери проконсультують, приймуть заявку, і організують доставку в зручне для вас місце, та час.

Доставка  від 1 тонни до 50 тонн.

Доставка: Івано-Франківськ, Тисмениця, Галич, Калуш, Тлумач, Богородчани, Ямниця, Павлівка, Загвіздя, Підлісся, Лисець, Радча, Іваниківка, Забережжя, Березівка, Братківці,  Марківці, Хом'яківка, Угринів  та інші населенні пункти.