Чорнозем

Чорнoзем Івано-Франківськ => Ціна => Доставка сипучих матеріалів в такі регіони.

098-349-33-16
050-644-54-08

      Купити родючий Чорнозем -  ґрунт, луговий, верхній шар, без домішок торфу і глини.

Компанія  "Буд-Сервіс" спеціалізується на продажі чорнозему, у нас можна замовити  з доставкою в Івано-Франківськ та по всій області.

Ми пропонуємо тільки добірний  чистий, без корінців і коренів.

 Використовується при благоустрою території, на клумби, на город / сад, під газони. Україна - займає перше місце за кількістю чорнозему,  - це родюча земля на якій росте безліч культур.

Картинки по запросу чорнозем

Вироблений нами, який має високий вміст гумусу.

У нашій багатій на чорнoзем країні на землі приймається і росте все, і овочі і фрукти, чорнозем України підходить для вирощування сільскогосподарських культур, ми більше орієнтуємося на приватного споживача чорнозему, повірте ми знаємо що подобається клієнтам.

Коли ви зближуєтесь з питанням де купити ?

У більшістю людей виникають питання щодо якості, і це нормально, адже ми хочемо бачити у себе на ділянці якісний чорнoзем. Купуючи, не варто старатися дуже економити, так як якість чорнозему безпосередньо залежить від ціни.

 Ви можете зателефонувавши Нам.

098-349-33-16

050-644-54-08

Наші менеджери проконсультують, приймуть заявку, і організують доставку в зручне для вас місце, та час.


Доставка проводиться самоскидами різної вантажо-підйомності. Свій автопарк самоскидів.

Будь то, чи провінція, угіддя, призначені для зростання сільськогосподарських культур, дача, яку купують для заміського відпочинку або примикає до будинку земля, розпланована під сад і город - незалежно від цільового призначення ділянки кожен землевласник розраховує на те, що він буде родючим. Однак іноді все зусилля господаря, прикладені для вирощування врожаю, виявляються марними. І справа тут не в кількості внесених добрив або в якості насіння.

Землі необхідно повернути в колишню родючість, і для цього цілком достатньо просто купити чорнозем.

Ми відповідаємо за якість чорнозему, ви будете задоволені товаром при отриманні! 

Доставка чорнозему, пісок, відсів по всій області виконується вантажними машинами та самоскидами. Ми пропонуємо купити  з доставкою в Івано-Франківській області в будь-якому напрямку.

Доставка  від 1 тонни до 50 тонн.

Доставка: Івано-Франківськ, Тисмениця, Галич, Калуш, Тлумач, Богородчани, Ямниця, Загвіздя, Підлісся, Лисець, Радча, Іваниківка, Забережжя, Березівка, Братківці,  Марківці, Хом'яківка, Угринів  та інші населенні пункти.