Гранітний відсів - Купити Івано-Франківськ

    На сьогоднішній день існує дуже затребуваний і популярний будматеріал - гранітний відсів. Він утворюється під час виробництва гранітного щебеню. При переробці граніту на щебінь утворюється дрібна гранітна фракція. Розмір зерен вона має до 5 мм. Ця фракція називається гранітним відсівом.
    Іноді цей матеріал плутають з гранітною крихтою або так званим митим відсівом. Відмінності між ними значні. Вони відрізняються розмірами фракції. Якщо максимальний розмір фракції цих матеріалів однаковий - 5 мм, то мінімальний відрізняється. Найменший розмір фракції гранітної крихти - 2 мм, гранітного відсіву - від 0 мм. Це означає, що відсоток пилоподібних частинок в гранітному відсіві високий - до 25%. Гранітна крихта коштує набагато дорожче відсіву і вважається декоративним матеріалом.
Картинки по запросу гранітний відсів
 
    Відсів гранітний подібний по характеристикам з гранітним щебенем, однак коштує він набагато    дешевше. У багатьох випадках він може застосовуватися в будівництві замість гранітного щебеню. При цьому якість виробів не знижується, а витрати на виробництво значно зменшуються. При використанні гранітного відсіву значно заощаджуються кошти, тому цей матеріал так популярний у різних областях будівництва.
 
   Технічні характеристики
    Гранітний відсів розрізняється за такими показниками як: міцність, знос, морозостійкість, вміст пилоподібних частинок, вміст шкідливих компонентів, зерен слабких порід, радіоактивність.
 
 
    Область застосування
    Гранітний відсів знайшов застосування в різних областях будівництва, архітектури та дизайну.
У будівництві він дуже широко застосовується у виробництві бетонних блоків, різних залізобетонних виробів, тротуарних плит, бордюрних плит, шлакоблоків.
 
    Часто він використовується як абразивний матеріал для обробки доріг і тротуарів в ожеледь. У його складі немає хімічних сполук, які призводять до танення льоду, і шкідливих та небезпечних компонентів.
 
    Цей матеріал отримав своє застосування в ландшафтному дизайні. З його допомогою можна декорувати доріжки, оформляти клумби, відсипати майданчики і декоративні гірки.
Доставляють гранітний відсів, подібно інш