Пісок Річковий

Пісок річковий

Продукція нашої компанії різноманітна в неї входить також нерудний матеріал, як річковий пісок.

Видобувається з дна річок, пісок є природним матеріалом і заслужено є самим основним матеріалом в будівництві. Як природний матеріал, який видобувається в руслах річок, пісок річковий очищений від усяких домішок і є екологічно чистим будівельним матеріалом, який необхідний в будівельній індустрії на всіх етапах починаючи від фундаменту і закінчуючи обробкою приміщення. Природне походження його забезпечена високою очищенням, тому пісок не має ні сторонніх включень, ні органіки і глинистих домішок.

Спектр застосування піску річкового в будівництві великий і різноманітний:

* У виробництві бетону

* В будівництві житла та укладання доріг і виготовлення сумішей асфальтобетонних.

Річковий пісок успішно використовується для декоративних цілей. Шляхом змішування з барвниками його використовують для отримання спеціальних структурних покриттів. Скляна промисловість повністю заснована на застосуванні річкового піску.

Але існують і такі види піску, як яружний, кварцовий пісок і піщаний грунт. Він відрізняється від річкового низьким коефіцієнтом фільтрації і високим вмістом домішок глини.

Тому можна заслужено віднести річковий пісок до найважливішого матеріалу в нашому житті.
Компанія «Буд-Сервіс», займаючись професійно продажем річкового піску, гарантовано забезпечить якість і в терміни забезпечить доставку необхідної продукції на Ваше замовлення.
У нас найнижча ціна піску з доставкою Івано-Франківськ   і  Івано-Франківську область. Наша компанія «Буд-Сервіс» так само забезпечує доставку не менше поширеного в будівельній індустрії України піску. Україна має безліч ярів на своїй території і успішно розробляється і видобувається гідромеханізованим способом з обводнених шарів родовищ, тим самим підвищуючи його його якість. Але  пісок містить безліч каменів і глинистих домішок. Шляхом просіювання,  пісок очищається і використовується в якості підсипки під фундаменти або під дороги.

У нас низька ціна на пісок. Через високу якість пісок застосовується широко в будівництві житла і доріг, а так само в бетонному виробництві, відповідаючи всім вимогам будівництва.

На нашому сайті ви вигідно зможете купити пісок Івано-Франківськ Високі технічні характеристики обумовлюють видобуток  піску, хоча і застосовується він тільки в будівництві.

Дізнайтеся актуальну вартість пісок Івано-Франківськ по телефону 
098-349-33-16. 
Comments