Головна‎ > ‎Статті‎ > ‎

Гранітний відсів чи щебінь? Купити Річковий Відсів, Щебінь - Івано-Франківськ. Дешева ціна.

Це — екологічно чистий природний камінь, який отримують шляхом дроблення гірської породи: валуна, гравію, шлаку. Купити >> Щебінь >> Ціна

     Особливою популярністю користується гранітний щебінь — якісний і міцний матеріал різних фракцій і колірної гами, що використовується в будівництві для фундаментів, бетонних виробів.

    У будівельних роботах також використовують гранвідсів, який раніше вважався виробничими відходами. Гранітний вiдсів — екологічно чистий сипучий будматеріал. Його отримують при відсіванні відходів у процесі дроблення щебеню. Виробництво організовують таким чином, щоб одночасно дробити щебінь і отримувати відходи, кількість яких складає 40% від загальної кількості каменю.


Щебінь

Має фракцію від 5 до 70 мм. У будівництві його використовують для виробництва бетону. Також із щебеню готують цементну суміш для заливки фундаменту. Він підходить для зведення масштабних споруд і мостів. Щебінь використовують для відсипання автодоріг, залізничних і трамвайних колій. Щебінь, який має фракцію більше 70 мм, застосовують як декоративний матеріал (прикрашають басейни, водойми). Вартість щебеню вища, ніж гранітного відсіву.

Відсів

       Фракції відсіву мають діаметр менше 5 мм. У гранітному відсіві міститься великий відсоток кам'яного пилу, здатного затримувати вологу, тому він не використовується для приготування бетонних сумішей. Він підходить для стінових робіт при будівництві. Ним засипають ями на дорозі, виконують ремонт автодоріг. Взимку використовують при ожеледі. Також застосовують для виготовлення тротуарних плит, бордюрів. У ландшафтному дизайні гранвідсів підійде для декорування стін, обсипання доріжок, клумб і т. п.

Доставка здійснюється по всій області, а також у такі міста Тисмениця, Калуш, Богородчани та ін. населенні пункти. 

Доставка: Галич, Калуш, Богородчани, Тисмениця.