Головна‎ > ‎

Купити Пісок Жовтий, Білий Рогатинський (Івано-Франківськ)


  ☎ +38 (050) 644-54-08   
 +38 (098) 349-33-16 
    Доставка піску здійснюється від 1 т до 50 т по Івано-Франківську, а також по всій Івано-Франківській області більш понад 100 населених пунктах. Можливість доставити із більшими об’ємами. Постійним клієнтам при великому об’ємі можливі знижки.


      Пiсок жовтий, білий використовується в будівництві, як компонент для виробництва бетонів при створенні монтажних будівельних розчинів (для кладки блоків, цегли(півторачка-пустотіла, одинарна-повнотіла, подвійна-блок), плитки). Всі ми були, і навіть валялися на пляжах, бували на водоймах та бачили там жовтий пісочок (та й не тільки на водоймищах, будемо відверті). 
Ми займаємося як доставкою так і продажем піску кар'єрного вже більше 10 роківі є лідерами серед аналогічних компанійЯкісна продукція і інтереси клієнтів для нас завжди на 
першому місціЯкщо у вас виникли питаннянаші консультанти із задоволенням допоможуть 
вам у вирішенні вашої проблеми.
   Згідно з визначеннямце сипучий матеріал,  який утворився в процесі руйнування твердих 
гірських порідВидобуток і доставка кар'єрного піску здійснюється шляхом розробки його 
родовищяк з використанням очисного обладнаннятак і без ньоговиходячи зі ступеня 
забруднення піску домішками. Може промиватися або просіваютьДосить замовити  і вибрати 
доставкою в будь-яку точку.
   Але уявлення про пісок у пересічних осіб досить поверхневе. Для застосування у будівничих потребах, потрібно підходити грамотно, з певним багажем знань, щоб досягти саме тієї якості бетонних сумішей. 
   Доставка сипучих матеріалів здійснюється в Івано-франківськ та по всій Івано-Франківській області від 1т до 50т. 
   Наша високопрофесійна і надійна компанія «Буд-Сервіс» надійно і гарантовано представляє послуги поставок з дотриманням термінів. Фахівці компанії дадуть Вам професійно точно консультації з усіх питань продукції. Ми чекаємо Вас і раді постійної співпраці.