Мачка (Гравій )↔ Шутер - Ціна від 250грн/1т.

Піщано-гравійна суміш

Купити Мачку, Гравій - Івано-Франківськ => Ціна => Доставка сипучих матеріалів в такі регіони.

☎ +38 (050) 644-54-08

☎ +38 (098) 349-33-16

Можливо вас цікавить => Щебінь Річковий 5-20 , 20-40 | Купити Щебінь в Івано-Франківськ, Калуш

Якщо бетон потрібен для заливання доріжок чи фундаменту, то нам буде потрібна мачка, це такий дрібніший шутер. Наступне що потрібне для того щоб зробити бетон, це цемент і нарешті вода. Найкраще щоб усе було під руками і це треба наперед привезти близько до бетономішалки.

Машина шутру - Доставка та Розвантаження

Такий бетон як ми готуємо, буде у відношенні 1:4. Тобто на одну частину цементу в нашому бетоні буде 4 частини шутру. Включаємо бетономішалку і наливаємо всередину води. Дехто перше кидає шутру і цементу і води, тобто все на купу. Однак така суміш залипає і погано перемішується.

Тому зразу треба влити в мішалку пів відра води, тобто десь 5 літрів. Тепер беремо цемент і робимо розрахунок так: на лопату вміщається неповні два черпаки цементу.

Отже кидаємо у мішалку 8 черпаків і вони швидко розчиняються в воді, бо ми влили її багато.

Тепер продовжуємо готувати переходячи до шутру. Кидаємо у мішалку 8 лопат шутру. Якщо суміш стає сильно густою, то доливаємо ще трохи води, після цього кидаємо ще 8 лопат шутру у мішалку і наш бетонний розчин готовий. Треба чекати щоб він трохи перемішався. Бетон за густиною повинен бути не дуже рідкий, але і не дуже густий, повинна бути кремоподібна маса, щось таке.

Колір готового бетону повинен бути сіруватим, однак так буває не завжди. Цей розрахунок бетону підходить для малогабаритної бетономішалки, бо якщо давати більше, то мотор починає перевантажуватись. Після цього висипаємо бетонну суміш на бляху і використовуємо у своїх цілях. Ніби і нескладно, але все-одно попрацювати прийдеться.

Доставка Гравій, Шутер, та інші сипучі : Тлумач, Тисмениця, Угорники, Микитинці, Хриплин, Підлужжя, Підпечари.

Угринів, Ямниця, Павлівка, Галич, Дем'янів Лаз, Березівка, Братківці.

Багате розмаїття будівельних матеріалів сучасного ринку захоплює дух. Чого тут тільки не зустрінеш! Варіативні за формою, кольором і розміром, будівельні матеріали зі специфічними їм властивостями і характеристиками готові задовольнити побажання навіть самого упередженого покупця. Широке різноманітність цін дозволяє купити не перше-ліпше, а плідно і ефективно здійснити вибір найкращого і кращих. Так само і з таким будівельним «дивом», як гравій. Існуючий сьогодні в чотирьох основних фракціях (3-10, 10-20, 20-40, 40-70 мм), він знаходить застосування в найрізноманітніших галузях.

Гравій дрібної фракції і гравійні розсіви дрібних фракцій

Дрібний гравій - це не що інше, як «суміш» дрібних камінчиків з поздовжнім діаметром зерен від 3 до 10 мм. Іноді можна зустріти розсіви на більш дрібні фракції 1-4 мм, 2-5 мм, 4-6 мм, 6-8 мм, 8-12 мм. Унікальні зернові розміри цього будівельного матеріалу відкривають широкий простір для реалізації намічених планів і ідей.

За допомогою використання дрібного гравію можна відразу вирішити питання з тим, якому матеріалу віддати перевагу при:

створення пішохідних доріжок

оформленні під'їзних доріг

спорудженні несучих дренажних баз

оформленні присадибної ділянки або милого акваріума

виробництві бруківки

Дрібна мачка, ціна якого відчутно привабливішою інших альтернативних матеріалів, дозволяє не тільки практично використовувати даний будматеріал, але і робити це з відчутною вигодою для себе. Вражаюча різноманітністю колірна палітра дрібного гравію дозволяє втілити в життя самі оригінальні дизайнерські рішення. Зокрема, неймовірно по-новому можна глянути на акваріум з дном, оформленим майстерно підібраним за кольором гравієм.

В силу того, що з дрібним сипучим речовиною простіше прорахуватися в необхідній кількості, ніж з більшим, слід заздалегідь подбати про те, щоб до початку робіт запастися достатньою кількістю даного будівельного матеріалу. Знаючи площу робочої території і глибину шару, яку необхідно досягти, придбання потрібної кількості дрібного гравію не складе труднощів.

Створення більш вузьких фракцій дозволяє істотно розширити зону застосування дрібного гравію і застосовувати його для більш точних або декоративних робіт крім будівельних. Так гравійна дрібна фракція 1-4 мм користується особливим попитом у любителів розводити домашню птицю. Фракції 4-6 мм і 6-8 мм застосовують акваріумісти, а більша 8-12 мм ідеально підходить для створення відсипань пішохідних зон або паркінгів і, звичайно, при використанні в конструкції донних фільтрів для колодязя, незамінний при багатьох роботах, адже ціни на дрібний гравій відчутно нижче, ніж на бетон, бруківку або тротуарну плитку.

Доставка в такі міста: Калуш, Богородчани, Тисмениця, Галич.