Купити Щебінь, Відсів гранітний чи Щебінь?Річковий Відсів, Щебінь - Івано-Франківськ. Дешева ціна.

Відсів це - екологічно чистий природний камінь, який отримують шляхом дроблення гірської породи: валуна, гравію, шлаку. Купити >> Щебінь >> Ціна

ЩЕБІНЬ (5-20) ВІД 390ГРН/1 ТОНА

ЩЕБІНЬ (20-40) ВІД 390ГРН/1 ТОНА

ЩЕБІНЬ(40-70) ВІД 390ГРН/1 ТОНА

Телефони для замовлення сипучих матеріалів

+38 (050) 644-54-08

+38 (098) 349-33-16


Особливою популярністю застосування є гранітний щебінь та річковий - якісний і міцний матеріал різних фракцій і колірної гами, використовуваної в будівництві для фундаментів, бетонних виробів.


  1. Щебінь

  2. Має фракцію від 5 до 70 мм. У будівництві його використовують для виробництва бетону. Також з щебеню готують цементну суміш для заливки фундаменту. Він підходить для зведення масштабних споруд і мостів. Щебінь використовують для відсипання автодоріг, залізничних і трамвайних колій. Щебінь, має фракцію більше 70 мм, застосовують в якості декоративного матеріалу (прикрашають басейни, водойми). Вартість щебеню вище, ніж гранітного відсіву.

  3. Відсів

  4. Фракції відсіву мають діаметр менше 5 мм. У гранітному відсів міститься відсоток кам'яного пилу, здатного затримувати вологу, тому він не використовується для приготування бетонних сумішей. Він підходить для стінових робіт при будівництві. Їм засипають ями на дорозі, виконують ремонт автодоріг. Взимку використовують при ожеледі, виготовлення тротуарних плит, бордюрів. У ландшафтному дизайні гранітний відсів підійде для декорування стін, осипання доріжок, клумб і т. д.

  5. Доставка: Галич, Калуш, Богородчани, Тисмениця, Івано-Франківськ.