Щебінь Річковий 5-20 , 20-40, 40-70

Купити Щебінь в Івано-Франківськ Калуш, Опт. Ціна від 390грн/1Тона

Купити Щeбінь Івано-Франківськ => Ціна => Доставка сипучих матеріалів в такі регіони.

☎ +38 (050) 644-54-08

☎ +38 (098) 349-33-16

Ціни щебеню:

  1. ЩЕБІНЬ (5-20) ВІД 390ГРН/1 ТОНА

  2. ЩЕБІНЬ (20-40) ВІД 390ГРН/1 ТОНА

  3. ЩЕБІНЬ(40-70) ВІД 390ГРН/1 ТОНА

Усі ціни і питання з Доставкою уточнюйте у менеджера

Один з основних будівельних матеріалів, де виготовляють в результаті дроблення річкових, гірських порід, з сортуванням цього матеріалу за певними видами фракцій. (5-20), (20-40), (40-70).


Дані влaстивостi щебня:

Тут ми можемо сказати що ці дані — одні із найважливіших. Тому що Лeщaдністю це вміст зеренформ. Довжина більша ніж втричі. Даний щебінь збільшує між зернoву пyстoтілість. І чим

менша дана його лещадність, тим вища дана якість, а це є основним елементом матеріалу.

Згідно даного стандарту Щебінь поділяється на такі підгрупи:

1 група це - (обкатана )

2 група це - (кyбовидна )

3 група це -(пoкращена)

4 група це -(звичайна)


Морозостійкість.

Даний показник вказує на кількість замерзання та розтавання. Щебінь за морозостійкістю: (від F15 - до F 400. Отож для будівлі використовуються щебень з маркою F200–400 циклів.

Ця Міцність коливається: від дуже слабкої до дуже міцної. Вказаних нижче.

Щебінь М1100–М1400 — високої

Щебінь М700–М1200 — міцний;

М500–М800 — середньої міцності;

М200–М600 –лещадність слабкої міцності;

М210 —лещадність дуже слабкої міцності.

Доставка в: Iвано-Франківськ, Калуш, Богородчани, Тисмениця, Угорники, Підлужжя, Підпечари, Черніїв,

Березівка, Драгомирчани, Крихівці, Угринів, Клузів.

Купівля Щебня: 3 речі, які потрібно врахувати

Щебінь – це натуральні камені різних типів протягом багатьох років зарекомендували себе як безцінні в будівництві, озелененні та громадських проектах.

Хоча багато людей виявляють потребу в цих матеріалах, більшість навіть не підозрюють, що процес придбання має більше, ніж на перший погляд.

Зрештою, щебінь - це більше, ніж будь-який старий тип каменю, який зменшився в розмірах - є багато варіантів та речей, про які слід подумати, перш ніж робити покупку.

Не забувайте про наступні 3 ключові міркування щодо вибору та використання подрібненої породи.


Розгляд №1: Потрібний (-і) вид (-и) подрібненої породи

Очевидно, що перше, що вам потрібно буде зробити, це визначити, який тип або типи щебеню вам потрібні .

Важливо розуміти міцність кожного різного типу заповнюваного матеріалу, оскільки деякі з них краще підходять як основний або підкладний матеріал, тоді як інші процвітають як наплавляючі матеріали.

Пам’ятайте, певні проекти можуть вимагати використання декількох видів каменю, тому обов’язково ретельно підбирайте кожен. Ось погляньте на типи щебеню, з яких вам на вибір:

Щебінь - можна придбати діаметром 5-20, 20-40, 40-70 залежно від передбачуваного використання. Щебінь найчастіше використовується як заповнювач в будівельних проектах, але він також може використовуватися у виробництві портландцементу і навіть може виступати в ролі наплавляючого матеріалу для гравійної під'їзної дороги або шляху. Крім того, ви можете побачити щебінь, що поширюється як залізничний баласт.

Щебінь доступний у розмірах 5-20, 20-40, 40-70 для задоволення різноманітних потреб.

Камінна крупа - кам'яна крупа подрібнюється до дуже дрібних розмірів і часто вибирається для поліпшення тяги. Зерно часто змішують у герметики, а потім наносять на бруківку для запобігання ковзанню. Камінна крупа може також використовуватися для підвищення безпеки на гладких поверхнях взимку і навіть для прискорення процесу танення снігу та льоду.

Кам'яний пил - кам'яний пил або відсіви каменю є найкращою формою порошкоподібного каменю. Його часто розкладають під бруківкою, щоб утримувати кожну одиницю на місці та заповнювати порожнечі між різними типами подрібнених порід.

Розгляд №2: Необхідна кількість подрібненої породи

Після того, як ви визначилися з типом або видами каменю для придбання, вам потрібно визначити обсяг матеріалів, необхідних для роботи. Якщо ви не любитель математики, не хвилюйтеся.

Замість того, щоб подрібнювати цифри, ви можете скористатися надійним і точним калькулятором подрібнених порід, який допоможе вам зрозуміти, скільки кубічних ярдів або кубічних тонн заповнювача потрібно інвестувати. Ось як його використовувати:

Вимірювання площі проекту - працюючи з партнером, вам потрібно буде ретельно виміряти довжину та ширину площі проекту. На додаток до цього, вам також потрібно буде з'ясувати, наскільки глибоко каміння потрібно буде насипати . Наприклад, використовуючи подрібнений камінь для встановлення під’їзної дороги, ви хочете, щоб кожен шар каменю був глибиною 4-6 ″, тоді як кам'яний заповнювач, який використовується для мульчування, може потребувати лише глибини 2-3 ″. Якщо є якісь сумніви, запитайте думку експерта.

Обчисліть результати - знайдіть надійний онлайн-калькулятор матеріалів та введіть кожне вимірювання у відповідне поле. Потім калькулятор надасть вам кількість каменю, яку ви повинні придбати в кубічних тоннах і кубічних ярдах. Обов’язково запишіть обидві цифри, оскільки продавці можуть продавати різні матеріали за різними одиницями виміру.

Розгляд №3: Купівля у правильного постачальника

Нарешті, дуже важливо, щоб ви віддали свій бізнес найкращому постачальнику щебеню у вашому районі . Це означає провести трішки досліджень самостійно. Пориньте в минуле вашого потенційного постачальника, щоб дізнатись, як довго вони працюють і працюють у цій галузі.

Ви зможете розраховувати на надійність компаній, які добре зарекомендували себе в своїх громадах. Далі з’ясуйте, чи виробник насправді виробляє власні кам’яні матеріали.

Ті, хто купує та перепродає сукупність у сторонніх виробників, завищують свої ціни, щоб отримати прибуток, на відміну від пропонування оптових цін. Обов’язково оцінюйте персонал компанії на предмет знань, досвіду, доброзичливості, професіоналізму та корисності.

Також ніколи не заважає запитувати відгуки та рекомендації у задоволених клієнтів. Нарешті, шукайте компанію, яка пропонує послуги доставки на сайт вашого проекту.

Найкращий виробник подрібненої породи “Буд-Сервіс” та постачальник подрібненої породи в Івано-Франківську та прилеглих районах. Ми виробляємо найякісніші заповнювальні матеріали вже більше 11 років. Наші місцеві кар’єри, що знаходяться у власності та експлуатуються, відповідають найвищим стандартам. Команда кваліфікованих фахівців завжди готова допомогти вам у реалізації проекту або відповісти на будь-які запитання. Наша подрібнена гірська порода може бути підібрана або доставлена ​​по всіх частинах Івано-Франківська та області