Рядова цегла для довговічного будівництва

Основа для будь-якого будівництва зі штучного каменю - рядова цегла. Цей будівельний матеріал відомий з самого зародження будівельного мистецтва, і ще довго не втратить свою затребуваність і актуальність.

Наша компанія пропонує своїм клієнтам величезний вибір будівельної цегли. Міцні та надійні стіни, зведені з цього каменю, будуть багато десятиліть забезпечувати вашій будівлі міцність і стійкість. У нашій компанії в широкому асортименті є рядова цегла одинарна, півторачка і подвійна.

Назва «рядова» походить від слова «ряди». Ця цегла укладається рядами, складовими стіни і основи будівель. Її межі не зобов'язані мати ідеально рівну поверхню, як у облицювального каменю, адже вони складають внутрішній каркас споруд, невидимий оку. Таким чином, вимоги до рядових штучних каменів трохи нижче.

Різноманітні розміри цегли дозволяють зводити споруди і елементи всілякої конфігурації практично без обмежень в дизайні. Цегла рядова може бути повнотілою і пустотілою. Повнотілі складаються з єдиного моноліту штучного керамічного каменю. Застосовуються в будівництві фундаментів, цоколів і підвальних приміщень, монтажі стін, опорних колон і стовпів.

Пустотілі цеглини мають в своїй структурі спеціальні отвори, які можуть мати різну форму. Оптимальною визнана овальна форма отворів. У цьому випадку зменшується ймовірність появи тріщин при самому виробництві цегли.

При кладці пустотілих цегл треба уникати занадто рідкого скріпляючого розчину. Зайва текучість може проникнути в порожнечі і тим самим порушити унікальні властивості цієї цегли. Наявність пустот забезпечує кращу тепло- і звукоізоляцію, зменшує вагу будівлі. Таким чином, зменшується і тиск на фундамент, що дозволяє робити його менш масивним.

Будівельна цегла вибирається в основному по її міцності і морозостійкості. Морозостійкість особливо важлив в наших широтах, де зустрічаються дуже холодні, важкі кліматичні умови, а також в регіонах з різкими змінами температур.

Залежно від плану будівлі потрібно вибирати цеглу з певною міцністю. Міцність позначається буквою М і має значення від М-75 до М-300. Цифра характеризує, яке навантаження на 1 кв.см. витримує цегла без руйнування.

Цегла з міцністю до М-125 використовується для зведення простих і несучих стін будівель до 5 поверхів заввишки. Міцність з маркою М-150 дозволяє будувати фундаменти в будинках заввишки до 9 поверхів. Також вони підходять для зведення несучих стін і внутрішніх перегородок.

Більш висока щільність дозволяє будувати несучі стіни і зводити фундаменти для висотних будівель. Пустотілі цегли, навіть з високою маркою щільності, не рекомендується використовувати для фундаментів. Для викладки верхніх поверхів можна застосовувати цегла з меншою щільністю, адже навантаження на них буде зменшуватися з кожним поверхом.

Крім керамічної, рядова цегла може бути силікатною. Такий камінь виробляється з суміші вапна і піску з додаванням води. Він застосовується для кладки стін будівель, для оздоблювальних і декоративних робіт з оформлення інтер'єрів.

Ми пропонуємо кращий рядову цеглу від перевірених вітчизняних виробників. Цей міцний будівельний матеріал представлений в широкому асортименті різних типорозмірів.