Бетон з відсіву та цементу: пропорції, Відсів Івано-Франківськ

Процес виготовлення бетону з відсіву та цементу цікавить багатьох, адже це досить поширений будівельний матеріал, який після застигання характеризується дуже високою міцністю і використовується практично у всіх сферах будівництва.

af0bd00c2c883334e8f5edbf45cda4f2 Бетон з відсіву та цементу: пропорції

Схема приготування бетонної суміші.

Гранітний відсів досить часто використовується для виробництва різних залізобетонних виробів, і дуже якісним виходить будівельний розчин з відсіву та цементу.

Бетон, виготовлений на основі дрібного гранітного відсіву, найбільш затребуваний в ландшафтному дизайні. За допомогою такого матеріалу створюються плитки для тротуару, різного роду водойми, декоруються території, прилеглі до будинків, квітники і багато інші елементи декору.

Крім того, з такого розчину виготовляють вироби, що відрізняються оригінальною формою і архітектурними вигинами.

Характеристика бетону, виготовленого з відсіву

ac49d8f4b406a4c6ebad633f9fb7dc96 Бетон з відсіву та цементу: пропорції

Фракції гранітного щебеню.

Бетонний відсів – це найбільш доступний за ціною будівельний матеріал, який утворюється безпосередньо після ретельної переробки готового бетону в крихту.

Такий відсів використовується для виготовлення бетону і різноманітних залізобетонних виробів. Крім того, його активно використовують у будівництві та для виготовлення асфальту. Бетон, виготовлений з відсіву, виходить набагато міцніше, тому її досить часто використовують замість піску.

Кінцевий продукт набуває необхідну міцність і гарну щільність. Одержуваний матеріал досить економічний, тому його використання значно зменшує витрати, що йдуть на будівництво. Він ніяк не впливає на наявні характеристики кінцевого споруди, що робить його просто незамінним в дуже багатьох областях будівництва.

Якщо співвідношення цементу і використовуваного відсіву підібрано правильно, то можна отримати кінцевий продукт з дуже високою міцністю. Основне використання відсіву зводиться до повної заміни піску або ж застосування його в якості часткового замінника.

При виробництві варто приділяти увагу всім компонентам і їх якості. Для виробництва якісного розчину діаметр застосовуваного чистого відсіву повинен бути 1,5-4 мм, Відсів з більш дрібними частинками абсолютно не підходить для виготовлення бетону.

Особливу увагу потрібно приділяти якості використовуваного матеріалу, тому як відсів не повинен містити жодних домішок.

Дуже важливо правильно вибрати марку цементу для приготування якісного розчину, тому як саме цемент – це основна складова будь-якого бетону.

При виконанні будівництва міцного монолітного фундаменту часто використовується цемент, характеризується хорошою стійкістю до морозів, водонепроникністю, високою щільністю і досить швидким затвердінням.