Будівництво гаража з газобетону

Отже, будівництво гаража з газобетону починається з визначення проекту. Зазвичай це типовий проект, іноді доводиться розробляти індивідуальні, це відбувається в тих випадках, коли готовий варіант не відповідає типу грунту або яким-небудь іншим особливостям місця, де збираються зводити гараж. Далі починають будівництво фундаменту, який можна зробити з фундаментних блоків.

Якщо зводити гараж з газобетону своїми руками, то необхідно врахувати декілька моментів.

Рівність кладки.

У процесі будівництва необхідно постійно контролювати рівність кладки. Якщо потрібно, то кладка з газобетону вирівнюється киянкою (гумовим молотком). Для розрізання блоку використовують ножівку по газобетону, матеріал легко піддається пилінню, штробінню, а так само є надзвичайно легким і впоратися з кладкою може навіть одна людина.

Вентиляція.

При будівництві гаража не варто забувати про правильно організованої вентиляції. Найбільш економічний варіант - це природна вентиляція, але вона не здатна достатньою мірою забезпечити оптимальний повітрообмін. Тому фахівці рекомендують організувати припливно-витяжну вентиляцію, яка регулює і балансує кількість витяжного і припливного повітря, тим самим забезпечуючи найбільш комфортний повітрообмін в приміщенні гаража.

Утеплення і гідроізоляція.

Коефіцієнт теплопровідності газобетону становить 0,127 Вт / м ° С, при цьому рівень вологості матеріалу всього близько 4%. Тому при товщині блоку 400мм можна не робити додаткове утеплення і гідроізоляцію.

Результат пошуку зображень за запитом "гараж з газобетону"

При будівництві гаражу з газобетонних блоків застосовується перев'язка стін із спеціального клею. Можливо, хтось вважатиме, що будівництво з клеєм обійдеться дорожче, але працювати з ним набагато зручніше і швидше. Більш того, при використанні цементного розчину товщина швів становити 1-2 см, а при застосуванні клею - 1-3 мм, що дозволяє практично позбутися «містків холоду» .Для максимальної міцності стін у горизонтальні шви укладається армована базальтова сітка (достатньо одного шару на кожні два ряди). Кладка стіни з другого ряду починається з кута. І якщо перший ряд починався довжиною стороною направо, то другий ряд від кута повинен починатися наліво. Тільки в такому випадку кладка буде максимально міцною і надійною.

Варто відзначити, що гараж з газоблоку має ще одну перевагу. Завдяки тому що матеріал має високий коефіцієнт міцності на стиск, гараж може бути не тільки одноповерховим. З цього матеріалу можна будувати будівлі до 3-х поверхів.

Побудувати гараж з газобетону можна самостійно, не звертаючись за допомогою до будівельних бригад, причому звести його можна в досить короткий термін, тому кладка з газобетону споруджується швидше, ніж із цегли, 1 блок замінять близько 14 цеглин. Головне, використовувати тільки якісні основні і супутні матеріали і ваш гараж, зведений з газобетонних блоків, стане відмінною альтернативою звичайним гаражів з бетону, цегли або металевого каркаса.