Газобетон і будинок

Щоб зрозуміти, наскільки він виграє в будівництві, візьмемо для порівняння один з найулюбленіших в народі і часто застосовуваних матеріалів для будівництва стін - цегла. Щоб зовнішні стіни відповідали вимогам будівельних норм і «теплоізоляційним» правилам, досить буде бетонних блоків, товщина яких складе близько 400 міліметрів, за умови, що щільність блоків - 500 кг / м3. Якщо говорити про стіні з цегли, то тут, щоб досягти ідентичний теплоізоляційні показники, товщина повинна бути не менше 640 міліметрів. Нескладно порахувати, що вага одного квадратного метра стіни, будматеріалом якого будуть газоблоки, складе від 220 до 230 кілограм. Що майже в три рази менше ваги цегляної стіни тієї ж площі.

Результат пошуку зображень за запитом "газобетон фото"

Таким чином, дбайливий господар в два рази менше витратить і на будівництва фундаменту під будинок з газобетону. Вважаючи за краще покупку газобетонних блоків, вартість яких нижче в два рази цегли і дерева, очевидно, що ви витратите на зведення дачі в два рази менше грошей, ніж при використанні традиційних матеріалів.

Хоч економія значний плюс на користь вибору газобетону, ще більшим аргументом на його захист може стати швидкість будівництва і його простота. Пояснити це просто: газобетонні блоки значно перевершує за розмірами звичайного цегли, при його обробці не потрібно облицювальну цеглу (що також скоротить витрати), це сильно спрощує будівельний процес. Одного повноцінний сезон цілком вистачить, щоб справити новосілля в теплому довговічне і надійному будинку. До речі, довговічність стіни з газобетону при акуратному, відповідних нормах, будівництво може досягати ста років. Газобетон, з якого побудовані будинки в скандинавських країнах, вік яких налічує більше шістдесяти років, до цих пір не почав старіти. Таким чином, коштувати зупинити свій вибір на газобетоні, якщо ви хочете жити в затишному теплому будинку, при цьому значно економлячи на будівництві.