Газоблоки Аерок

Газобетон виробництва AEROC є лідером на українському ринку, починаючи від ідеальної геометричної точності і закінчуючи найширшим спектром розмірів. Почнемо з останнього. Комусь це може здатися не таким вже й плюсом, але на практиці це допомагає заощадити чималі гроші. Газоблок AEROC – єдиний виробник в Україні, який виготовляє газобетон висотою 250мм, що дає можливість заощадити близько 20% коштів на клейовій суміші (на один метр висоти кладки виходить на один ряд менше порівняно з газоблоками висотою 200мм). Єдиний в Україні завод, серійно виготовляє. Газобетон Аерок розмір, товщиною 375мм (висотою як 200, так і 250мм), а також 350мм товщиною під замовлення, що дозволяє піти від розміру в 400мм, дотримуючись при цьому норми з теплотехніки.

Міцність.

Газоблок AEROC має клас по міцності на стиск B 2,5 при щільності в 400кг / м3, що робить його одночасно міцним і теплим матеріалом.

Теплопровідність.

Щоб забезпечити норми з теплотехніки - досить товщини стіни в 300мм без додаткового утеплення. Жоден з інших блоків українського виробництва не може цим похвалитися

Екологія.

Єдиний газобетон в Україні має міжнародний екологічний сертифікат, так що думка про шкідливість газобетону (вапно, алюмінієва пудра і т.д.) є повністю помилковою.

Результат пошуку зображень за запитом "газоблоки аерок"

Газобетон AEROC приходить із заводу на дерев'яних (Не ДСП) піддонах, упакований в міцну фірмову термоусадочну плівку, що знижує до мінімуму ймовірність пошкоджень в процесі транспортування (чого не скажеш про деяких інших виробників).

Хіт продажів - газобетон AEROC Ecoterm Superplus щільністю 300кг / м3 і класом по міцності на стиск В 2,0 випускається в розмірах товщиною 300мм (для одноповерхових будівель з мансардою або для зведення надбудов (2-й, 3-й, 4-й поверх) і 375мм (для будівництва повноцінного теплого будинку). За теплотехнічних властивостях він краще будь-якого іншого газоблоку мінімум на 20%. Будуючи будинок з AEROC Ecoterm Superplus, Ви заощадите практично на всіх аспектах зведення коробки.

Також, компанія AEROC виготовляє п-образні блоки для будівництва поясів жорсткості (армопояс), армовані перемички з газобетону (розміри - від 1200мм до 3200мм), плити покриття та перекриття. У продажу завжди є основний пакет інструментів (ножівка по газобетону, штроборіз, терка, куточок для обрізки, гумовий молоток, ковші і каретки для нанесення клейової суміші).

Ви можете придбати в нашій компанії сухі суміші AEROC, а саме клей (літній і зимовий) і фасадні шпаклівки для газобетону з підвищеною паропроникністю.