Купити Річковий Пісок Жовтий, Білий Івано-Франківськ (Рогатинський)

Скільки коштує - Пісок Івано-Франківськ => Ціна => Доставка сипучих матеріалів в такі регіони: (Щебінь, мачка, відсів, пісок, чорнозем, газоблок, цемент)

☎ +38 (050) 644-54-08

☎ +38 (098) 349-33-16

Камаз Піску

Доставка піску здійснюється від 1 т до 50 т , ціна за тонну від 230грн в Івано-Франківську, а також по всій Івано-Франківській області . Постійним клієнтам при великому обсязі можливі знижки. Вартість піску та якість завжди мають відповідати його якості.

Пісок жовтий і Пісок білий використовується в будівництві, як компонент для виробництва бетонів при створенні монтажних будівельних розчинів. Всі ми були, і навіть валялися на пляжах, бували на водоймах і бачили там жовтий чи білий пісочок (та й не тільки на водоймах, будемо відверті).


Згідно з визначенням пісок, це сипучий матеріал, який утворився в процесі руйнування твердих гірських порід. Видобуток і доставка кар'єрного піску здійснюється шляхом розробки його родовищ, як з використанням очисного обладнання, так і без нього, виходячи зі ступеня забруднення піску домішками. Може промиватися (Митий) або просівають.

Але уявлення про пісок у пересічних осіб досить поверхневе. Для застосування в будівельних потребах, потрібно підходити грамотно, з певним багажем знань, щоб досягти саме тієї якості бетонних сумішей.

Найдешевша ціна серед ринків. Відповідає всім стандартам якості. Гарантія якості серед лідерів ринку.

Наша високопрофесійна і надійна компанія «Буд-Сервіс» надійно і гарантовано надає послуги поставок з дотриманням термінів. Фахівці компанії дадуть Вам професійно точно консультації з усіх питань продукції. Ми чекаємо Вас і раді постійної співпраці.

Часто задаючі питання?

  1. Який час доставки?

Зазвичай від 1 до 3 днів, в порядку живої черги.

  1. Яка форма оплати?

Будь-яка форма Оплати. Готівкова, Картки Банків .

  1. Яка ціна на матеріали?

Ціни залежить від доставки матеріалів, на місце призначення. Де можна дізнатися точну ціну у менеджера.

Чому саме ми?

  1. Оплата здійснюється під час приїзду, де ви перевіряєте якість , і тоді оплачуєте, ніяких ризиків.

  2. Асортимент сипучих матеріалів відповідає якості стандартам.

  3. Співпрацюємо з будівельними компаніями. При великому обсязі замовлень, постійним клієнтам знижки.