Купити Річковий Пісок Жовтий, Білий Івано-Франківськ (Рогатинський)

Скільки коштує - Пісок Івано-Франківськ => Ціна => Доставка сипучих матеріалів в такі регіони: (Щебінь, мачка, відсів, пісок, чорнозем, газоблок, цемент)

☎ +38 (050) 644-54-08

☎ +38 (098) 349-33-16

Доставка піску здійснюється від 1 т до 50 т , ціна за тонну від 230грн в Івано-Франківську, а також по всій Івано-Франківській області . Постійним клієнтам при великому обсязі можливі знижки. Вартість піску та якість завжди мають відповідати його якості.

Пісок жовтий і Пісок білий використовується в будівництві, як компонент для виробництва бетонів при створенні монтажних будівельних розчинів. Всі ми були, і навіть валялися на пляжах, бували на водоймах і бачили там жовтий чи білий пісочок (та й не тільки на водоймах, будемо відверті).


Згідно з визначенням пісок, це сипучий матеріал, який утворився в процесі руйнування твердих гірських порід. Видобуток і доставка кар'єрного піску здійснюється шляхом розробки його родовищ, як з використанням очисного обладнання, так і без нього, виходячи зі ступеня забруднення піску домішками. Може промиватися (Митий) або просівають.

Але уявлення про пісок у пересічних осіб досить поверхневе. Для застосування в будівельних потребах, потрібно підходити грамотно, з певним багажем знань, щоб досягти саме тієї якості бетонних сумішей.

Найдешевша ціна серед ринків.

Наша високопрофесійна і надійна компанія «Буд-Сервіс» надійно і гарантовано надає послуги поставок з дотриманням термінів. Фахівці компанії дадуть Вам професійно точно консультації з усіх питань продукції. Ми чекаємо Вас і раді постійної співпраці.