Кар'єрний пісок Івано-Франківськ

Кар'єрний пісок будь-якого класу і виду для вашого будівництва тут

Будучи один з найбільш затребуваних базових будівельних матеріалів, кар'єрний пісок являє собою осадочну породу, що складається з частинок діаметром 0,1-5 мм. Наша компанія реалізує натуральну продукцію, видобуту відкритим способом з виробок, розташованих в Івано-Франківській області. Тому у нас ціна на пісок кар'єрний в прайсі не велика, що обумовлено близькістю родовища до покупця і невисокою собівартістю видобутку і виготовлення сипучої продукції. Конкретна вартість тісно пов'язана з обсягами та умовами замовлення. Зв'яжіться з нами, якщо хочете дізнатися точніше. доставка кар'єрного піску.

Пісок кар'єрний рядовий є результатом природного руйнування гірських порід, що зумовлює подібність їх складів, утворених чистим кварцом, його сполуками (силікатами) і іншими мінералами. Видобувається в Івано-Франківській і суміжніх областях даний сипучий матеріал не містить радіоактивних домішок, а тому може використовуватися в будівництві без обмежень.

Пісок кар'єрний природний (рядовий) - продаж і доставка по Іввано-Франківській області. Чи не маловажливо який обсяг будете замовляти і де ваше місце вивантаження. Від цього формується ціна!

Постачальниками і безпосередньо виробниками ведеться продаж кар'єрного піску різного ступеня технологічної обробки:

• Не оброблений пісок є найдешевшою різновидом, може містити глиняні грудки, вкраплення гравію або щебеню (так як часто видобувається в змішаних піщано-гравійних кар'єрах);

• митий пісок піддається промиванню в великій кількості води, що призводить до видалення з нього домішок і деякого підвищення ціни;

• сіяна модифікація характеризується найвищою розцінкою і являє собою продукт просіювання викопного через спеціальні сита, від розміру осередку яких залежить гранулометричний склад ресурсу.

Збираючись купити кар'єрний пісок для приготування будівельних розчинів або використання його в якості дренажної подушки, зверніть увагу на його відповідність вимогам чинного стандарту. Лише відповідає вимогам даних технічних умов продукція характеризується стабільністю фізико-хімічних властивостей.

доставка кар'єрного піску

Характер застосування кар'єрного піску тісно пов'язаний з максимальним розміром його фракції. Так дрібнозернисті модифікації (діаметр піщинки не більше 2,5 мм) використовуються при виготовленні штукатурок і кладок складів, в той час як більш великі фракції (до 5 мм в поперечному перерізі) придатні лише для виготовлення бетонних виливків різного ступеня навантаженості. Крупний пісок з кар'єрів затребуваний як грубий вирівнюючий матеріал і застосовується для виготовлення дренажних подушок в септиках або дорожньому будівництві (фільтруюча здатність - 0,5 7 м / сут).

Наша компанія пропонує вам купити кар'єрний пісок з доставкою. Купуючи продукцію у нас ви робите правильний вибір - висока якість, відмінна ціна.

Ми забезпечуємо відмінні умови для своїх клієнтів при покупці митого, сіяного або необробленої сировини. З нами ви заощадите не тільки свій час, але і кошти.

- Ви можете придбати у нас сировина що оброблялося, або неочищена, за зниженою вартістю.

- Ми надаємо транспортну доставку кар'єрного піску в будь-якому обсязі. Можливі разові або постійні поставки, на основі довгострокового співробітництва.

-Доставка здійснюється строго з запланованим графіком.Ніяких відхилень з боку виконавця не допускається. Ваша покупка буде доставлена точно в строк. Умови доставки обговорюються з замовником заздалегідь.

-Доставляем сировину на місце в день звернення: на будівельний майданчик або об'єкт, зазначений вами.

Ми займаємося доставкою і продажем піску кар'єрного вже багато років, і є лідерами серед аналогічних компаній. Якісна продукція і інтереси клієнтів для нас завжди на першому місці. Якщо у вас виникли питання, наші консультанти із задоволенням допоможуть вам у вирішенні вашої проблеми.

Кар'єрний Будівельний пісок, згідно з науковим визначенням, це сипучий, неорганічний матеріал, який утворився в процесі руйнування твердих гірських порід. Видобуток і доставка кар'єрного піску здійснюється шляхом розробки його родовищ, як з використанням очисного обладнання, так і без нього, виходячи зі ступеня забруднення піску домішками. Пісок може промиватися або просівають. Досить відкрити газету з оголошеннями і вибрати організацію, де продаж піску і услуга- пісок з доставкою в будь-яку точку.

Після очищення кар'єрний пісок використовують в набагато більших обсягах ніж річковий. Для виробництва насипів, засипання при будівництві доріг і будинків не знайти кращого будівельного матеріалу, так як доставка піску до місця робіт не становить великих труднощів. Сучасне будівництво немислимо без застосування бетону.

Доставка: Калуш, Тисмениця, Рогатин, Бурштин, Галич, Ямниця, Богородчани, Коломия, Надвірна, Яремче, Болехів, Паляниця, Буковель, Микуличин.